Постинг
14.05 20:43 -
НА БНТ1 С"БАНГАРАНГА"-ДАРИНА ЙОТОВА-НАШАТА ДАРА ОТКРИ ВТОРИ ПОЛУФИНАЛ ЕВРОВИЗИЯ. ПРЕДСТАВИ СЕ МНОГО ДОБРЕ!ПЕСЕНТА И ТОЧНО ЗА ЕВРОВИЗИЯ Е!
ЕТО ВИ и ЛИНК освен БНТ1
НА ТВ Е ПО-БАВНО, НА КОМПА Е ПО-КАЧЕСТВЕНО И ПО-БЪРЗО.
https://www.youtube.com/live/VeLS4psFNqQ
Eurovision Song Contest 2026 - Second Semi-Final - Live from Vienna 🇦🇹 | Vote at esc.vote 🗳
има и чат
БРАВО НА ДАРА! НЕ СЕ ПРИТЕСНИ, НЕ СЕ ИЗМОРИ -та то тя малко ли фитнес тренировки прави. Спряла е и цигарите, алкохола...С право тя откри 2-ри полуфинал.
Досега изтраях, аман от цигулки и оперно пеене от западняците!
Големите ,богати държави се толерират както и тези във война!
Норвегия ,заедно с нашата Бангаранга е без конкретен превод. 31 годишен -песента е взаимствана от ...нека да премълча.Нищо че е станал известен с нея. За мен е трагедия...В гащеризон, татуировки...педер...
Как ли не запалиха роклята на цигуларката на Финландия и без това беше запис не на живо част от солото и.
А тези- Австрия , Италия ,Германия, Франция и Обединеното кралство,
те направо се класират за финала, били основатели на Евровизия ,
А СА НАЙ-ЗЛЕ . УЖАС!
Обединеното кралство са под всякаква критика, но самочувствие до небето.Нито песен, нито визия -мъж в розово и не ми се пише ,отвратих се.
Украйна и Израел както и Обединеното кралство -са ми най-противни,нагли са ,нахални,навлеци! Певецът им падна на сцената ,навярно нарочно, има скрит замисъл .
Албания и Швейцария -крадени песни хармония мелодия...
България щяла да гласува за Малта-една бавна, посредствена песен и изпълнение,
но поне нямаше цигулка, оперно пеене и превземане, та и във визия.
А Украйна не е пропускала участие досега и винаги награждавана по политичска линия както и Израел. Украинката не и върви с бялата рокля на това червено в Украйна сега.
И тя се напъна на оперно пеене.-
Нищо особено -никаква мелодичност както при почти всичките държави.
Опасявах се от Кипър с Jalla, но певицата Aнтигони пя фалшиво, гласът и падна, беше супер притеснена.
Кипър гласуваха на 1 -ви полуфинал за Гърция, сега ще го повторят обратно номера още повече ,че водещият тази вечер рекламира заглавието на песента на Кипър, което означавало "Още"и Евровизия имала такова мото и т н..
И какви ли не още ....та и за Украйна и Израел-при тях кръв дошли да пеят, да се веселят. Женските висят в чата и с далавери при гласуване.
Повечето песни досега не ми харесаха от 2-я полуфинал дори и на Франция ,чията певица блъсна нашата Дара при интервю ,което даваше Дара. И сега се перчи на интрвю с тази сламена перука!
Австралия ? Каква Европа е това? Голямо викане на певицата ,но смени цигулката с пиано.
направо казано -никой не ми хареса истински,дали гласувах....да, но не от моя телефон.
Що годе един заслужи моя глас -мъж, Но не от онези женските...
ПРЕДПОЛОЖЕНИЕТО НА ЖУРНАЛИСТИТЕ ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР-ДАРА ДА Е ПЪРВА НЕ САМО ПО ЖРЕБИЙ -22.00
ДА............ ПЪРВА!
НА ТВ Е ПО-БАВНО, НА КОМПА Е ПО-КАЧЕСТВЕНО И ПО-БЪРЗО.
https://www.youtube.com/live/VeLS4psFNqQ
Eurovision Song Contest 2026 - Second Semi-Final - Live from Vienna 🇦🇹 | Vote at esc.vote 🗳
има и чат
БРАВО НА ДАРА! НЕ СЕ ПРИТЕСНИ, НЕ СЕ ИЗМОРИ -та то тя малко ли фитнес тренировки прави. Спряла е и цигарите, алкохола...С право тя откри 2-ри полуфинал.
Досега изтраях, аман от цигулки и оперно пеене от западняците!
Големите ,богати държави се толерират както и тези във война!
Норвегия ,заедно с нашата Бангаранга е без конкретен превод. 31 годишен -песента е взаимствана от ...нека да премълча.Нищо че е станал известен с нея. За мен е трагедия...В гащеризон, татуировки...педер...
Как ли не запалиха роклята на цигуларката на Финландия и без това беше запис не на живо част от солото и.
А тези- Австрия , Италия ,Германия, Франция и Обединеното кралство,
те направо се класират за финала, били основатели на Евровизия ,
А СА НАЙ-ЗЛЕ . УЖАС!
Обединеното кралство са под всякаква критика, но самочувствие до небето.Нито песен, нито визия -мъж в розово и не ми се пише ,отвратих се.
Украйна и Израел както и Обединеното кралство -са ми най-противни,нагли са ,нахални,навлеци! Певецът им падна на сцената ,навярно нарочно, има скрит замисъл .
Албания и Швейцария -крадени песни хармония мелодия...
България щяла да гласува за Малта-една бавна, посредствена песен и изпълнение,
но поне нямаше цигулка, оперно пеене и превземане, та и във визия.
А Украйна не е пропускала участие досега и винаги награждавана по политичска линия както и Израел. Украинката не и върви с бялата рокля на това червено в Украйна сега.
И тя се напъна на оперно пеене.-
Нищо особено -никаква мелодичност както при почти всичките държави.
Опасявах се от Кипър с Jalla, но певицата Aнтигони пя фалшиво, гласът и падна, беше супер притеснена.
Кипър гласуваха на 1 -ви полуфинал за Гърция, сега ще го повторят обратно номера още повече ,че водещият тази вечер рекламира заглавието на песента на Кипър, което означавало "Още"и Евровизия имала такова мото и т н..
И какви ли не още ....та и за Украйна и Израел-при тях кръв дошли да пеят, да се веселят. Женските висят в чата и с далавери при гласуване.
Повечето песни досега не ми харесаха от 2-я полуфинал дори и на Франция ,чията певица блъсна нашата Дара при интервю ,което даваше Дара. И сега се перчи на интрвю с тази сламена перука!
Австралия ? Каква Европа е това? Голямо викане на певицата ,но смени цигулката с пиано.
направо казано -никой не ми хареса истински,дали гласувах....да, но не от моя телефон.
Що годе един заслужи моя глас -мъж, Но не от онези женските...
ПРЕДПОЛОЖЕНИЕТО НА ЖУРНАЛИСТИТЕ ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР-ДАРА ДА Е ПЪРВА НЕ САМО ПО ЖРЕБИЙ -22.00
ДА............ ПЪРВА!
Търсене

